Myjnia

Description

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej nowej samoobsługowej myjni samochodowej, w której udostępniamy nowoczesne rozwiązania uznanego niemieckiego producenta Nilfisk. Oferujemy nowoczesne systemy czyszczące a także najlepsze detergenty – samoobsługa zapewnia szybkość działania i maksymalną skuteczność w usuwaniu wszelkiego rodzaju zabrudzeń z karoserii.

Myjnia

Lance wysokociśnieniowe z opcjonalną szczotką

Odkurzacz

Zadbaj również o wnętrze

Nilfisk

Oryginalne detergenty najwyższej jakości

Myjnia samochodowa typu AUTO BOOSTER to profesjonalna lanca wysokociśnieniowa oraz szczotka dostosowana specjalnie do usuwania najbardziej uciążliwych zabrudzeń. Dodatkowy klawisz BOOST++ pozwala na dodatkowe zwiększenie ciśnienia. Oferujemy kierowcom komfortowe warunki czyszczenia swojego pojazdu oraz niskie ceny. Stosujemy najwyższej jakości preparaty do czyszczenia oraz wosk, które posiadają stosowne atesty i są w pełni bezpieczne dla samochodowych karoserii, gdyż nie zawierają fosforanów i innych szkodliwych substancji. Oddajemy Klientowi także do dyspozycji odkurzacz, aby mógł zadbać również o wnętrze swojego samochodu.

Sprawdzone i wygodne rozwiązania sprawią, że korzystanie z myjni nie przysporzy Państwu problemów, a skuteczność systemów oraz środków pozwoli szybko i jak najdokładniej usunąć z powierzchni auta różnorodne zabrudzenia.

CENNIK:

MYJNIA ODKURZACZ
CZAS CZAS
1 zł 1 min 30 s 2 zł 2 min
2 zł 3 min
5 zł 7 min 30 s

 

 

logotypy-dol
Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013

 

Strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka) w celu zapewnienia Państwu maksymalnej wygody użytkowania serwisu oraz w celach statystycznych.