Szeroka oferta :

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w realizowaniu zleceń z zakresu mechaniki pojazdowej i zapewniamy naszym klientom profesjonalizm oraz kompleksowe świadczenie usług. Posiadając do dyspozycji wykwalifikowanych pracowników oraz doskonałe zaplecze techniczne, jesteśmy w stanie serwisować wszystkie marki samochodów i eliminować wszelkie usterki.

Nasz lokal przystosowany jest do serwisowania pojazdów o wysokości do 4,25m
Odpowiednio zaprojektowana hala umożliwia nam sprawne serwisowanie pojazdów dostawczych sporych gabarytów. Bramy wjazdowe gotowe są przepuścić każdy rodzaj pojazdu, który wysokością nie przekracza 4,25m. Odpowiednio przeszkolona ekipa mechaników, korzystająca z profesjonalnego oprzyrządowana, gotowa jest na przyjęcie flot samochodowych o sporej wielkości.

 

Specjalizujemy się w wykonywaniu :
  • przeglądów okresowych pojazdów (wymiana: oleju, filtrów, klocków hamulcowych)
  • pełnego zakresu usług związanych z mechaniką pojazdowąj
  • diagnostyki komputerowej
  • wymiany ogumienia
  • pomiaru geometrii kół na najnowszym urządzeniu 3D
  • montażu sprzętu audio i alarmów

Przebieg działań uzgadniamy i dostosowujemy indywidualnie do potrzeb klienta. Pomożemy bez względu na model samochodu osobowego lub dostawczego. Na czas naprawy oferujemy możliwość skorzystania z zastępczego środka transportu (za niewielką opłatą)*.


Zespół Motostrefa

Przegląd stanu pojazdu przed jego zakupem

Rewizja przed zakupem używanego pojazdu to kluczowy czynnik decydujący o tym, czy dany samochód kupimy czy nie. Chcąc pomóc dokonać tej istotnej decyzji, proponujemy Państwu skorzystanie z naszej usługi przeglądu zakupowego, przy którym rozwiejemy wszelkie wątpliwości i rzetelnie określimy stan potencjalnego nabytku. Nasza usługa ułatwi Państwu finalny werdykt, przedstawiając wszystkie wady i zalety od strony technicznej pojazdu. W skład usługi rewizyjnej przed zakupem pojazdu wchodzi :

  • Przegląd stanu nadwozia pod kątem napraw blacharsko-lakierniczych
  • Podpięcie komputera diagnostycznego w celu wykonania niezbędnych pomiarów i odczytania wskazań komputera pojazdu
  • Oględziny stanu mechanicznego w poszukiwaniu usterek – silnik, układ napędowy, kierowniczy, hamulcowy, wydechowy, zawieszenie, podwozie, sprawdzimy stan akumulatora i rozrusznika

 

Przeglądy olejowe oraz inspekcja stanu technicznego

Cykliczna wymiana oleju to niezbędny proces, który daje nam gwarancję bezawaryjnej pracy silnika. Oprócz podstawowych czynności związanych z serwisem olejowym, wykonujemy przegląd całego pojazdu pod kątem mechanicznym. Sprawdzamy sprawność i poprawność działania wszystkich podzespołów takich jak  silnik, układ napędowy, kierowniczy, hamulcowy, wydechowy, zawieszenie, podwozie, sprawdzimy stan akumulatora i rozrusznika. Po dokonanych oględzinach otrzymują Państwo pełną listę sprawdzonych elementów wraz z opisem ich sprawności i ewentualnymi sugestiami co do wymiany wadliwych części.

 

Kalibracja geometrii 3D

Dzięki odpowiednim urządzeniom do nastawiania geometrii pojazdów, jesteśmy w stanie bardzo precyzyjnie zbadać poprawność działania zawieszenia w Państwa pojeździe. Oferujemy swoim klientom geometrię kół 3D, wykonywaną zaawansowanym technologicznie urządzeniem pomiarowym marki John Bean. Ustawianie zbieżności kół i osi jezdnych auta w technologii trójwymiarowego modelowania zapewnia prosty, szybki, niezawodny i stabilny pomiar w kompletnie bezkablowym systemie. Możliwość śledzenia na ekranie do 32 parametrów i dodatkowo automatyczne porównanie kątów zmierzonych z wzorcowymi danymi producenta pozwala nam na ich dokładne uzyskanie podczas kalibracji.

 

SPECJALIZUJEMY SIĘ W NAPRAWACH POJAZDÓW TAKICH JAK IVECO DAILY 2,3 /3,0 , RENAULT MASTER , PEUGEOT BOXER, FIAT DUCATO CZY CITROEN JUMPER

Dzięki dobrej znajomości pojazdów dostawczych od strony technicznej, praca przy wyżej wymienionych modelach przebiega niezwykle sprawnie oraz skutecznie. Fachowa realizacja zlecenia podparta naszym doświadczeniem to gwarancja, że Państwa samochód wróci na drogę sprawny jak najszybciej to możliwe. Na typowe usterki dotykające wymienione pojazdy jesteśmy przygotowani w szczególności, posiadając większość części na miejscu, a to pozwala zarówno nam jak i Państwu zaoszczędzić cenny czas w oczekiwaniu na rozwiązanie problemu.

GORĄCO ZAPRASZAMY DO PRZETESTOWANIA NASZYCH USŁUG!

Pobierz cennik usług serwisowych

ZAREZERWUJ WIZYTĘ:


SERWIS CZYNNY
poniedziałek – piątek w godz.: 7.00 – 17.00
sobota w godz.: 8.00 – 13.00

Kierownik serwisu:
Michał Myszk
726 800 175

Biuro obsługi klienta:
Karolina Sikorska
726 800 035
serwis@motostrefa.gda.pl


* dotyczy napraw powyżej 4 godzin, po wcześniejszym umówieniu

 

logotypy-dolProjekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013

 

 

 

Strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka) w celu zapewnienia Państwu maksymalnej wygody użytkowania serwisu oraz w celach statystycznych.